środa, 24 lipca 2013
Siemankoo ! ; 33
Ostatnio tak WIELE się działo, że nie wyrabiam. Popsułam telefon :c Zaniedbałam MSP :c Ale jest też plus, wyjechałam na kolonie (suuuper było) :)) Mam nadzieję, że wam też dobrze wakacje mijają? Mój pierwszy post w te wakacje... Teraz sie ppostaram bardziej. Narazie mam dużo zajęć...
piątek, 18 stycznia 2013
KONKURS ^,^
<SORRY ZA CAPS LOCKA >
TAK JAK MÓWIŁAM JA I MOJA KOFFANA ZNAJÓWNA MAJKA240 ORGANIZUJEMY KONKURS !
WARUNKI KONKURSU :
1.Osoba biorąca udział w konkursie ''Smiech do łez'' musi brać pełną odpowiedzialnosć za tresć oraz inne ewentualnosci danego artbooka.
2.Tresć takiegoż artbooka nie może zawierać słów wulgarnych lub w jaki kolwiek sposób obrażający <WŁASCICIELKI> oraz innych uczestników konkursu.
3.Artbook musi zawierać zabawne ozdoby/słowa.
4.Artbook z Jedynie dodaną muzyką nie będzie zaliczany.
5.Musi zawierać te słowa/rzeczy : ''Ale jaja'' , postać , tło , muzykę .
Wszelkie pytania dotyczące konkursu chętnie przyjmę na moim koncie na MSP ; hardcorowa512
MIŁEJ ZABAWY ; )
TAK JAK MÓWIŁAM JA I MOJA KOFFANA ZNAJÓWNA MAJKA240 ORGANIZUJEMY KONKURS !
WARUNKI KONKURSU :
1.Osoba biorąca udział w konkursie ''Smiech do łez'' musi brać pełną odpowiedzialnosć za tresć oraz inne ewentualnosci danego artbooka.
2.Tresć takiegoż artbooka nie może zawierać słów wulgarnych lub w jaki kolwiek sposób obrażający <WŁASCICIELKI> oraz innych uczestników konkursu.
3.Artbook musi zawierać zabawne ozdoby/słowa.
4.Artbook z Jedynie dodaną muzyką nie będzie zaliczany.
5.Musi zawierać te słowa/rzeczy : ''Ale jaja'' , postać , tło , muzykę .
Wszelkie pytania dotyczące konkursu chętnie przyjmę na moim koncie na MSP ; hardcorowa512
MIŁEJ ZABAWY ; )
Sorejszyn XD
Przez pewien czas nie miałam możliwosci , by odwiedzić tego oto bloga . Na wasze i moje szczęscie mam teraz feriee ! ^,^
Narazie to tyle bo lvl na MSP sam się nie wbije [nikt mi nie pomaga .__.]
Jak bd grzeczni i wbijecie mi piątke na MovieStarPlanet to wstawię moje zdjęcie ;*
Papapapa ::**:*:
PS.Niedługo wrac z MAJKA240 organizuje konkurs [supeeerowe nagrody] ;*
Narazie to tyle bo lvl na MSP sam się nie wbije [nikt mi nie pomaga .__.]
Jak bd grzeczni i wbijecie mi piątke na MovieStarPlanet to wstawię moje zdjęcie ;*
Papapapa ::**:*:
PS.Niedługo wrac z MAJKA240 organizuje konkurs [supeeerowe nagrody] ;*
niedziela, 6 stycznia 2013
Sisi XD
![]() |
| <Kliknij aby powiększyć> |
A więc pokaże wam SISI ! Jarajcie się ! ^ _ ^
a i jeszcze jedno na blogu Sisi i DQ jest koneq ale tylko do 16 więc szybko wchodźcie !
http://diabelqowa-moda.blogspot.com/
paaa , wasz ludź ^ _ ^
sobota, 5 stycznia 2013
Sesja :33
Tak więc na począteczek , żebyscie mogły nas rozróżnić to zrobiłam małą sesje ( jedno zdj xD ) To raczcie się pięknoscią Majki *_*
ps.nie paczsajcie na mnie ;c
ps.nie paczsajcie na mnie ;c
Heeeej *o*
Siema ! : D
Razem z harcorowa12 będe prowadzić tego oto zacnego bloga :33
Na msp jestem MAJKA240
no to co tu jeszcze......
narazie chyba nic xDD
No to do zobaczenie O. o
Papapapapap : **
Razem z harcorowa12 będe prowadzić tego oto zacnego bloga :33
Na msp jestem MAJKA240
no to co tu jeszcze......
narazie chyba nic xDD
No to do zobaczenie O. o
Papapapapap : **
piątek, 4 stycznia 2013
Takie tam organizacyjne ;3
W moim życiu się tyle dzieje, że nie moge XD
Albo mam bana na MSP albo mnie hackują :<
A , jeszcze jedno żeby nie było że ufoki bd się za mnie podawać , to tego ; MOJA NAZWA TO
тяυѕкαωкα♥ wszystkie inne nazwy podobne są podróbami .
Albo mam bana na MSP albo mnie hackują :<
A , jeszcze jedno żeby nie było że ufoki bd się za mnie podawać , to tego ; MOJA NAZWA TO
тяυѕкαωкα♥ wszystkie inne nazwy podobne są podróbami .
Zaraz wsawię takie zdjęcie że wam kopara opadnie ;o
Polecam na samotne wieczory ;
Rihanna - diamonds ;3
Takie tam ja przed przemianą --->
Pa , wasz ludź ;*
Subskrybuj:
Posty (Atom)


