Przez pewien czas nie miałam możliwosci , by odwiedzić tego oto bloga . Na wasze i moje szczęscie mam teraz feriee ! ^,^
Narazie to tyle bo lvl na MSP sam się nie wbije [nikt mi nie pomaga .__.]
Jak bd grzeczni i wbijecie mi piątke na MovieStarPlanet to wstawię moje zdjęcie ;*
Papapapa ::**:*:
PS.Niedługo wrac z MAJKA240 organizuje konkurs [supeeerowe nagrody] ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz