piątek, 18 stycznia 2013

KONKURS ^,^

<SORRY ZA CAPS LOCKA >
TAK JAK MÓWIŁAM JA I MOJA KOFFANA ZNAJÓWNA MAJKA240 ORGANIZUJEMY KONKURS !

                       WARUNKI KONKURSU :

1.Osoba biorąca udział w konkursie ''Smiech do łez'' musi brać pełną odpowiedzialnosć za tresć oraz inne ewentualnosci danego artbooka.
2.Tresć takiegoż artbooka nie może zawierać słów wulgarnych lub w jaki kolwiek sposób obrażający <WŁASCICIELKI> oraz innych uczestników konkursu.
3.Artbook musi zawierać zabawne ozdoby/słowa.
4.Artbook z Jedynie dodaną muzyką nie będzie zaliczany.
5.Musi zawierać te słowa/rzeczy : ''Ale jaja'' , postać , tło , muzykę .
Wszelkie pytania dotyczące konkursu chętnie przyjmę na moim koncie na MSP ; hardcorowa512

                               MIŁEJ ZABAWY ; )

Sorejszyn XD

Przez pewien czas nie miałam możliwosci , by odwiedzić tego oto bloga . Na wasze i moje szczęscie mam teraz feriee ! ^,^
Narazie to tyle bo lvl na MSP sam się nie wbije [nikt mi nie pomaga .__.]
Jak bd grzeczni i wbijecie mi piątke na MovieStarPlanet to wstawię moje zdjęcie ;*


Papapapa ::**:*:
PS.Niedługo wrac z MAJKA240 organizuje konkurs [supeeerowe nagrody] ;*

niedziela, 6 stycznia 2013

Sisi XD

<Kliknij aby powiększyć>
Dobra był post o Majce240 więc czas na sisi. Moje pierwsze posty bd o nich i o mnie w koncu to dopiero początek bloga *O*

A więc pokaże wam SISI ! Jarajcie się ! ^ _ ^

a i jeszcze jedno na blogu Sisi i DQ jest koneq ale tylko do 16 więc szybko wchodźcie !
http://diabelqowa-moda.blogspot.com/
paaa , wasz ludź ^ _ ^

sobota, 5 stycznia 2013

Sesja :33

Tak więc na począteczek , żebyscie mogły nas rozróżnić to zrobiłam małą sesje ( jedno zdj  xD ) To raczcie się pięknoscią Majki *_*













ps.nie paczsajcie na mnie ;c

Heeeej *o*

Siema ! : D
Razem z harcorowa12 będe prowadzić tego oto zacnego bloga :33
Na msp jestem MAJKA240
no to co tu jeszcze......
narazie chyba nic xDD
No to do zobaczenie O. o
Papapapapap : **

piątek, 4 stycznia 2013

Takie tam organizacyjne ;3

W moim życiu się tyle dzieje, że nie moge XD
Albo mam bana na MSP albo mnie hackują :<
A , jeszcze jedno żeby nie było że ufoki bd się za mnie podawać , to tego ; MOJA NAZWA TO

тяυѕкαωкα♥ wszystkie inne nazwy podobne są podróbami .
Zaraz wsawię takie zdjęcie że wam kopara opadnie ;o






Polecam na samotne wieczory ;

Rihanna - diamonds ;3









Takie tam ja przed przemianą --->

Pa , wasz ludź ;*